Kontaktai UAB "Vizgintos statyba"
Savanorių pr. 192, 44151 Kaunas
Tel/Fax: 8 37 330686

Horizontalios izoliacijos atstatymas FREEZTEQ

Horizontalios izoliacijos atstatymas FREEZTEQ

Hidroizoliavimo sistema FREEZTEQ® buvo sugalvota 1965 metais Anglijoje ir per daugiau kaip 50 metų sėkmingai naudojama saugant nuo kylančios drėgmės pastatus visame pasaulyje.

FREEZTEQ® yra unikali ir labai efektyvi kapiliarais kylančios drėgmės sustabdymo sistema turinti pranašumus lyginant su kitomis sistemomis. Ji yra pagrįsta silikonato tirpalo, užšaldyto cilindrinių kapsulių formoje įterpimu į mūro siūlėse išgręžtas skyles. Kapsulėms lėtai tirpstant, vandenį atstumiantis tirpalas tolygiai pasiskirsto sienos horizontalioje plokštumoje ir sukuria barjerą kuris sustabdo vandens kilimą sienoje esančiais kapiliarais.

FREEZTEQ® sistema gali padėti sutaupyti išlaidas medžiagoms ir darbams lyginant su kitomis analogiškomis sistemomis skirtomis kylančios drėgmės stabdymui. Ji yra labai efektyvi ir lengvai taikoma įvairiose situacijose. Panaudojus gaunamas ilgai tarnaujantis barjeras atstumiantis vandenį.

FREEZTEQ NAUDOJIMO PRIVALUMAI

  • Freezteq granulės gali būti įterpiamos tiesiai į skiedinio sluoksnį, kuris ir yra pagrindinis drėgmės migracijos kelias.
  • Kapilirinės jėgos užtikrina, kad silikatinis tirpalas užkemša kapiliarus ten, kur labiausiai reikia.
  • Su užšaldytomis granulėmis lengva dirbti, sumažinamos medžiagos ir darbo sąnaudos.
  • Visuose taškuose užtikrinamas vienodas medžiagos dozavimas, o tirpalui difunduojant nėra pavojaus, jog tuštumose susidarys perteklinės medžiagos sankaupos.
  • Nereikia jokių talpų skyčiams ir injektavimo įrangos.
  • Nėra jokių skysčių pavojingų sveikatai, kurie gali išsilieti ir pakenkti apdailai ir pan.
  • Nenaudojama jokių degių medžiagų. Dirbant su Freezteq nėra pavojaus kilti gaisrui.
  • Visos sienos paprastai apdirbamos iš vienos pusės, o išorės sienos tik iš lauko. Tokiu būdu maksimaliai minimizuojami trukdžiai užsakovų įprastinei veiklai.
  • Bekvapis.

Lietuvoje FREEZTEQ® naudojamas jau daugiau kaip 10 metų. Per šį laiką kylančios drėgmės problema išspręsta daugybėje objektų. Norint sustabdyti drėgmės kilimą sienos kapiliarais virš žemės lygio, kartu su horizontalios hidroizoliacijos atstatymo sistema FREEZTEQ naudojamas cementinis mišinys WATERFIX XP TH kurio pagalba ant mūro sienos sukuriama vertikali hidroizoliacija ne tik virš žemės lygio, bet ir hidroizoliuojami mūro pamatai iš vidaus. Tai alternatyva dažniausiai naudojamoms injektavimo sistemoms. Ji palyginti su kitais metodais, yra labai efektyvi, tačiau paprastesnė, tinka daugumai sienų.